O FIRMIE

Początki rodzinnej firmy “Foto- Słońce” sięgają przełomu lat dwudziestych i trzydziestych, ubiegłego wieku, kiedy to mój ojciec otworzył w Brześciu nad Bugiem zakład fotograficzny.
Tuż po wyzwoleniu ojciec przyjechał do Wrocławia i już 1945 roku uruchomił pierwszy  zakład w kompletnie zniszczonym Wrocławiu. Zakład ten mieścił się w budynku obecnego hotelu Monopol przy ulicy Świdnickiej 21.

grawerowanie laserem fiber
Pierwszy zakład fotograficzny w powojennym Wrocławiu
Wiosna 1946

Początkowo usługi opierały się o zdjęcia zakładowe, amatorskie, fotokopie dokumentów oraz reprodukcje.
Pod koniec lat czterdziestych firma posiadała dodatkowo dział produkcji pocztówek, chemigrafii oraz zdjęć na porcelanie.
Lata następne to dwukrotna zmiana siedziby firmy, zmuszająca do częściowego ograniczenia działalności. Od 1968 do 2008 roku zakład mieścił się w podwórzu Teatru Kameralnego.
Firmę po rodzicach przejąłem 1985 r. a 1991r. rozszerzyłem działalność o usługi reklamowe jednocześnie zmieniając nazwę firmy na “ Studio Reklamy i Fotografii Cyfrowej AM BEST.”
Obecnie Firma mieści się we własnym lokalu we Wrocławiu przy ulicy Zapaśniczej 2, a z bardzo szerokiej działalności pozostała chemigrafia oraz usługi reklamowe.

 

 

 

 

stat4u

Strona wykonana przez Studio PLAN